Home Top menu Galerie

Galerie

Windsurfing s mistrem světa

Není obvyklé, aby na Nechranicích jezdil Australan. A už vůbec ne mistr světa a zároveň TOP profík ve slalomu. Ale měli jsme štěstí. Známe se a Steve Allen má za manželku moji spoluzávodnici z Polska. Takže k nám má blízko. Zárověň na tréninku byl i český šampion Jakub Zíma, nejrychlejší Čech Martin Tóth a Patrik Hrdina (já), se svojí trochu už historií. 

přečíst
Český pohár paddleboardů pod asociací ČFSUP

Paddleboard team Starboard si vedl znameňitě na 2. závodu ČFSUP na Máchově jezeře. K vidění byly dětské nafukovací boardy i závodní karbonové speciály. A převedli jsme i hydrofoil  s freewing křídlem.

přečíst
Windsurf foil výuka

Podívejte se na instruktážní video jak udělat halzu v levitaci.

přečíst
Český juniorský windsurfing team

8.-10.5. se konalo soustředněí juniorského windsurf team na Lipně

přečíst
Paddleboarding na zámecké Dyji

Zůčastnili jsme se akce pořádané Tambík Zlín.

Vyzkoušeli jsme nejen nafukovací, ale i pevné touringovée boardy.

přečíst
Starboard holčičí paddleboard team

Několik fotek z našeho holčičího paddleboard teamu

Holky na paddleboardu vypadají skvěle.

Paddleboardy pro holky mají svůj design. Jsou krásné, jsou lehké a díky popruhu na rameno se i snadno nosí. 

Speciální umělecký design je od desidnérky a umělkyně Sonni Honscheid. Sonni je mimochodem i úřadující mystrině světa v paddleboardingu.

přečíst
Bazén Sušice 2020

Skvělá akce v bazénu s protiproudem se letos konala již pošesté. Zde si můžete vyzkoušet a otestovat paddleboardové novinky. Kdo nestihl, nevadí, přiďte si vybrat a zkusit paddleboardy a pádla k nám do Paddleboard centrum Praha-Podolí,

přečíst
Testujeme na paddleboardy Starboard

Každý paddleboard jede jinak. Červený River od Starboardu je na vlny fantastický. Zkoušíme různé typy v různých podmíbkách. Dokážeme poradit s výběrem.

přečíst
Testujeme windsurfové plachty a plováky na Kapverdách

Letošní Kapverdy větrně OK, ale vlny zatím malé. Zkušíme plachty pro windsurfing 4,2 - 4,7 - 5,3. Exkluzívní membránové plachty Blade PRO proti běžné verzi. Tak získáváme osobní zkušenosti a můžeme kvalifikovaně poradit jak a kde vybrat a koupit vybavení pro windsurfing i paddleboarding. 

přečíst
Projížďka Prahou na paddleboardu

Paddleboard za špatného počasí. Klubová paddleboard jízda, fitness trénink. Když pevný padleboard, tak Starboard Sprint. 

přečíst
Kapverdy 2020

Takhle jezdí jakub Zíma a Tomáš Kučera

přečíst