Home WING Boardy Ace Foil Blue Carbon
Novinka

Ace Foil Blue Carbon

Crossover

Pevný wingfoil, SUP a surf foilboard

Ace Foil Blue Carbon 7’0” x 20″ (100L) 43.300 Kč 38.900 Kč
Ace Foil Blue Carbon 7’4” x 21,5″ (120L) 38.900 Kč momentálně není skladem
popis produktu technická specifikace

Ace se vyznačuje ikonickým designem s pin-tail zádí pro efektivní vzlet a sledování směru. Tvar je navržen tak, že připomíná ten v přírodě nejvíce aerodynamický tvar, slzu. Mírně zapuštěná paluba poskytuje jezdci plochý, stabilní pocit propojení s foilem.

Po mnoha testech jsme zjistili, že Ace je opravdu fantastický crossover. Prkno stvořené nejen pro SUP foil, ale i wing foiling a surf foiling.

Všechno je nové.

NOVÁ OUTLINE ve tvaru slzy, nová šířka navržená pro rychlý přechod do levitace ( Ace je dostupný v šířkách od  19“ po 23“ a výtlaku 85 až 140 L). Ace má NOVÝ PIN TAIL – špičatou záď, která skvěle drží směr na vlnách a zároveň voda, která se za touto špičatou zádí znovu spojuje, umožňuje efektivnější přechod do levitace, stejně jako přistání s menším kontaktem prkna s vodou. Nové ROUND RAILS, které byly navrženy tak, aby se s nimi snadno manipulovalo v rozbouřených oceánských podmínkách a které nejen umožňují jízdu v náročných podmínkách, ale zároveň dávají prknu úžasnou pružnost při pumpování. NOVÝ ROCKER je jemně upravený pro rychlost, pružnost a větší vlny a byl testován v různých podmínkách, od klidné vody až po velké oceánské vlny. NOVÝ 16" FOIL BOX, který umožňuje nastavit jakoukoli preferenci foilu a konečně NOVÝ OBAL NA PRKNO který služí ke snížení odpadu z papíru při ochraně vašeho prkna před prachem, škrábanci a poškozením UV zářením. Vyrobený je z roztažitelného polyesteru, pasuje na různé tvary prken. Zajistěte optimální údržbu prkna s ikonickým modrým obalem na prkno, který je vybaven bezpečným uzávěrem se stahovací šňůrkou

VýrobceStarboard
TypACE
TechnologieBlue Carbon

Fotogalerie

Video