Home WING Hydrofoily pro wingboardy 2024 Starboard Glider 1400 Glass
Novinka

2024 Starboard Glider 1400 Glass

Kompletní sestava celého hydrofoilu včetně mastu

Kompletní sestava křídel + ALU mast. 

Křídla jsou vyrobeny z laminátu, mast je identický jako u standardní verze. 

Fuselage je v celku, materíál ALU.

26.500 Kč
popis produktu technická specifikace

Tento typ je ekonomickou a nepatrně těžší variantou. Rozdíl je pouze v tom, že křídla jsou vyrobena jen v jedné velikosti z laminátu, fuselage je celá z alu a není možné ji délkově seřídít. Mast kompletu je ALU, nemůžete volit jeho délku ani materiál. Avšak vše je identické a kompatibilní s dražší variantou. Takže se s klidem můžete dovybavit jinými velikostmi křídel, které ale pořídíte pouze v karbonové verzi.

High aspect sportovní foil, druhý nejrychlejší z nabídky wing hydrofoilů. Vhodné pro středně pokročilé až experty. S takovou sestavou budete dosahovat slušných rychlostí, včetně rychlých průjezdů oblouků v manévrech, foil avšak bude velmi pohodlný.  Tenty typ je velmi vhodný pro skoky i sjíždění vln, jeho manévrovatelnost je velmi slušná.

Aspect ratio: 

1400 = 8,2

Foil velice snadno sestavíte.

Náklon mastu můžete provést pomocí podložek 1,5 nebo 3 stupně. Pokud mast zakloníte dozadu, zvednete špičku svého boardu. Toto je vhodné do vln, aby se při touch downu nezapíchla špička boardu do vln. Nastavení je velice individuální, pro let je nejlepší mít board rovnoběžně s vodou nebo malinko zvedlou špičku. 

VýrobceStarboard
TechnologieGlass křídla / ALU mast 72cm

Fotogalerie

Video