Home WING Hydrofoily pro wingboardy 2024 Starboard E-Type 1700 Glass
Novinka

2024 Starboard E-Type 1700 Glass

Kompletní sestava včetně mastu

Tento typ je ekonomickou a nepatrně těžší variantou. Rozdíl je pouze v tom, že křídla jsou vyrobena jen v jedné velikosti z laminátu, fuselage je celá z alu a není možné ji délkově seřídít. Mast kompletu je ALU, nemůžete volit jeho délku ani materiál. Avšak vše je identické a kompatibilní s dražší variantou. Takže se s klidem můžete dovybavit jinými velikostmi křídel, které ale pořídíte pouze v karbonové verzi.

26.500 Kč
Zboží dodáváme na objednávku, zboží můžete objednat na e-mailové adrese ph@starboard.cz.
popis produktu technická specifikace

Sportovní foil se středním AR (aspect ratio). Je poměrně obratný, velmi stabilní a hodný, lze s ním jet pomalu, ale i rychleji. Vhodné pro začátečníky až velmi pokročilé jezdce. Ideální do těžších podmínek s čop hladinou. Velmi snadno se na něm naučíte novým manévrům. Tenty typ je velmi vhodný pro skoky, freestyle  a sjíždění vln, jeho manévrovatelnost je excelentní.

Aspect ratio: 5,0

Foil velice snadno sestavíte.

Náklon mastu můžete provést pomocí podložek 1,5 nebo 3 stupně. Pokud mast zakloníte dozadu, zvednete špičku svého boardu. Toto je vhodné do vln, aby se při touch downu nezapíchla špička boardu do vln. Nastavení je velice individuální, pro let je nejlepší mít board rovnoběžně s vodou nebo malinko zvedlou špičku. 

VýrobceStarboard
TechnologieGlass křídla / ALU mast 72cm

Fotogalerie

Video