Home Top menu Akce Kapverdy 2024

Kapverdy 2024

Wingfoil

Kapverdy 2024

Ahoj, vzhledem k tomu, že už zhruba víme termín dojezdu materiálu, můžeme začít plánovat každoroční výlet na Kapverdy. Termín odletu, zatím zhruba po 26.2.2024, podle toho, co nám cestovka nabídne. Zájezd budeme kupovat na začátku ledna.

Jedná se o neorganizovaný výlet, kdy si každý kupuje zájezd sám, pouze si rezervujeme stejný datum a stejné ubytování. Přes den se potkáváme u vody, ráno a večer u snídaně a večeře. Stejně navolno to děláme každý rok. Můžete se přidat do naší neorganizované skupiny a zajezdit s námi, nebo se na nás nijak nemusíte vázat.

LOKACE: Místo ježdění bude převážně v Santa Marii, obvykle vyjíždíme z pláže u Angulo Cabo Verde. Je zde hladká voda, místo je chráněno před převládajícím směrem vln, ale vítr je přes břeh. Záchrana je samozřejmě možná motorovým člunem za poplatek cca 30 Eur. Ale většinou i začátečník se dokáže vrátit zpět. V místě je i restaurace, půjčovna a možnost uskladnění materiálu během pobytu. Toto místo je vhodné od úrovně ´NEZVLÁDÁM SICE LEVITACI, ALE DOKÁŽU DOJET ZPĚT´, tedy lehounce pokročilý začátečník. Úplní začátečníci si mohou zaplatit hodiny právě v centru. Ostatní se mohou svézt s námi, ve stylu více lidí = více zábavy, větší zlepšení pro všechny.  Lehce pokročilí moho s námi popojet asi 500 m k jihovýchodnímu cípu ostrova, kde potkáme první vlny. Zde můžete zkusit svůj první surfing.

MATERIÁL: Každý si vezeme vlastní. Kdo nemá vlastní, lze si půjčit u AnguloCaboVerde

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA JE MOŽNÁ, např. základní manévry, první skoky apod.. Toto pouze po individuální domluvě. v tomto případě se Vám ve vyhrazeném čase budu věnovat individuálně a budeme jezdit výhradně ve dvojici. 

Kontakt pro případné dotazy: Patrik, ph@starboard.cz  tel. 608 94 99 88  

Fotogalerie