Home Top menu O nás Water solution s.r.o.

Water solution s.r.o.

Půjčovna paddleboardů, prodej paddleboardů a křídel wing

Water solution s.r.o.

Starboard SUP wing a windsurf centrum

Paddleboard & wing centrum Praha - Podolí

Zaměřujeme se na dovoz sportovního zboží, především SUP paddleboardů, windsurfů a nafukovacích křídel wing.

Mezi přednosti firmy patří pohotovost a výběr materiálu na míru zákazníkům.

CEO:  Ing. Patrik Hrdina                                                                                                                                                        

Hlavní značky: STARBOARD, STARBOARD SUP, SEVERNE, ENSIS, AIRUSH

Účastník OH 1992 a 1996 ve windsurfingu. Se značkou Starboard spolupracuje od roku 1996. Starboard postupně vyrostl nejen v největší, ale i nejlepší světovou značku, a to nejen v oblasti windsurfových plováků a windsurfových plachet Severne sails, ale i v paddleboardingu. Mezi další produkty patří wing i kiteboarding pod značkou Ensis wing a Starboard-Airush wing.

Starboard je velice kreativní firmou, která jako první představila světu SUP, stand up paddleboarding. Patrik se tedy stal prvním Čechem, který kdy stál na paddleboardu, to se stalo již v roce 2007. Následně pak dovezl první paddleboardy do ČR v roce 2009.

V roce 2014 Patrik pro Starboard navrhl říční finu, která nese označení iniciály jména PH RIVER. O rok později navrhl a rozjel vlastní výrobu plováků, úspěšnou značku Tambo. Od roku 2019 se naplno věnuje značce Starboard a to včetně dceřiných značek Severne sails a Airush kite.

Svoji obchodní kariéru kombinuje se závoděním. A to jak ve windsurfu, kde za svůj život získal jeden titul mistra Evropy a 10 titulů mistra republiky, přičemž ještě v roce 2019 dokázal přivézt stříbro z nové disciplíně, kde se závodí na foilech. V paddleboardech Patrik závodí od roku 2011 a to ve všech disciplínách, tedy jak na divoké vodě, ale vzhledem k věku především na hladké vodě kde v této disciplíně patří mezi českou elitu.

Pokud tedy potřebujete cokoliv vědět o windsurfingu nebo paddleboardingu,  Patrik je jedním z nejpovolanějších v ČR. Najdete nás v Paddleboard & wing centru v Podolí.

Sales manager: Jan Šrámek     

Honza je mnoho let nadšencem a příznivcem windsurfingu, kiteboardingu a v posledních letech i paddleboardingu.  Po mnohaletých  zkušenostech nasbíraných po oceánech, mořích, jezerech a řekách ví, že jedna z nejdůležitějších věcí je kvalitní vybavení , na které se může jezdec 100% spolehnout!  Svoji pomoc Patrikovi nabídl v roce 2019, kdy díky svému nadšení velice účinně pomáhá v marketingu a prodeji sportovního materiálu.

Fotogalerie