Home Top menu Galerie Mistrovství světa juniorské windsurfové třídy T293, rok 2021

Mistrovství světa juniorské windsurfové třídy T293, rok 2021

Budeme mít juniorského mistra světa?

Mistrovství světa juniorské windsurfové třídy T293, rok 2021

Ještě 2 dny a 5 rozjížděk zbývají do konce MS 2021 juniorů na jezeře Garda ve třídě T293.

Holky U17:

Zatím klepeme na dřevo, protože to vypadá dobře, až moc dobře. V holkách U17 držíme  zlato a stříbro. Po škrtačce se bohužel asi holky prohodí a na první místo se posune Nela Sadílková, zatímco průběžně první Kristýna Chalupníková asi klesne na stříbrnou pozici. Ale nepředbíhejme. I tak je to super. Pozornost upřete i na Kristýnu Piňosovou, je na 6 místě, ale podívejte na dojezdy v rozjížďkách. Kdyby bylo ještě malinko víc větru, možná by bylo vše ještě úplně jinak. 

Kluci U17:

Ze skoro 90 členného závodního pole máme ve zlaté skupině DD Davida Drdu a Radima Hasmana. David drží průběžně 12. místo, ale podívejte na ty dojezdy. Pokud by se mu podařilo nic nezkazit a škrtnout si 22. místo, dostane se hodně dopředu. Kdyby tam nasázel dalších několik druhých míst, a podívejte, kolik jich tam už má, tak saháme po další medaili. No uvidíme.

Nezalomínáme ani na ostatní, závodíme U15, kde si dobře vede Alex Lojínová. Bohužel mladší skupiny posílají jen do slaších větrů, Alex ráda vítr. Máme zastoupení i v U13. Talent z třídy Optimist Fanda Burda letos začal jezdit na windsurfu a podívejte, jak se mu daří.

Výsledky sledujte zde, lze si pustit i tracking: 2021 T293 WOLRD CHAMPIONSHIPS (techno293.org)

Fotogalerie