Home Paddleboardy SUP nafukovací paddleboardy Starboard 11´2´´x 32´´ x 4,8´´ Tikhine Wave Nafukovací Paddleboard
NovinkaDoprava

Starboard 11´2´´x 32´´ x 4,8´´ Tikhine Wave Nafukovací Paddleboard

Nafukovací paddleboard

Allround nafukovací iSUP paddleboard

Lze koupit i v sestavě s pádlem dle výběru

27.900 Kč 24.900 Kč
Zboží dodáváme na objednávku, zboží můžete objednat na e-mailové adrese ph@starboard.cz.
popis produktu technická specifikace

Exkluzivní nafukovací paddleboard Starboard Tikhine Wave v designu světové nejlepší paddlerky a zároveň umělecké designérky Sonni Honscheid je vyrobený nejmodernější svařovanou technologií 2.generace fusion dropstitch materiálu s tkanou vnitřní vrstvou. Plovák je oproti pleteným fusion dropstitch výrazně pevnější a je i odolnější a lehčí. Po vodě skvěle klouže a vede směr. Díky snížené tloušťce 12cm máte níž těžiště a tak pádlování je velice příjemné a snadné. Trojice pevných fin je vyrobena z tvrzeného materiálu. Finy se nejen neohnou při transportu, ale jsou i nerozbitné.

Paddleboard můžete použít pro rodinné a rekreační ježdění, fitnes ježdění, vhodný je díky pevným a nerozbitným finám i na sjezd řeky.

Pro transport na rameni má plovák umístěný pružný popruh na pravé straně paluby. Popruh nikde vlaje a během jízdy nevadí. Lehký leash, který vyhledávají všichni profesionální jezdci je standardní součástí balení. Pumpa je exkluzivní, funguje naprosto bez odporu. Při pumpování se nenadřete. K boardu je možné doobjednat designové karbonové pádlo. Na komplet bude poskytnuta sleva. Rozměry: 340 x 82 x 12cm Nosnost: 110 kg Ekologie - každým boardem pomámáme planetě: - Batoh je vyroben z asi 25ti recyklovaných plastových lahví. - Za každý vyrobený board je vysazen 1 mangrove strom.

VýrobceStarboard
TypAllround nafukovací
TechnologieTkaný woven droptstitch, svařované spoje
Délka340 cm
Šířka81 cm
Výška12 cm
Váha9,8 kg
Maximální váha jezdce120 kg
Doporučený tlak18 PSI / 1,25 Bar
Ploutvičky3 x fixní, nerozbitná, neohnutelná

Video

Popis konstrukce